Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
Warszawa 22 77 33 884| Białystok 85 74 74 371

Czyszczenie klimatyzacji samochodowej jest jedną z najczęściej wykonywanych usług zamawianych przez Klientów PERFECTCLIMA. Każdy posiadacz samochodu dobrze wie, że klimatyzacja w aucie jest układem wymagającym systematycznej obsługi i serwisowania. Dobrze działająca, pozwala na komfortową jazdę w każdych warunkach pogodowych. Zanieczyszczenie instalacji prowadzić może do dość nieprzyjemnych efektów.

Dlaczego czyszczenie klimatyzacji samochodowej jest koniecznością?

Przewody oraz parownik klimatyzacji są idealnymi miejscami dla grzybów i pleśni – ciemne i wilgotne zakamarki instalacji sprzyjają ich rozwojowi i rozmnażaniu. Niestety to właśnie one są główną przyczyną nieprzyjemnych zapachów, które wraz z nawiewanym powietrzem dostają się do wnętrza pojazdu. To oczywiście jest powodem poważnego dyskomfortu w czasie prowadzenia pojazdu. Niestety efekty działania grzybów nie ograniczają się jedynie do niewygód związanych z niezbyt eleganckimi aromatami – zarodniki grzybów mają także negatywny wpływ na zdrowie oraz mogą być przyczyną występowania reakcji alergicznych. To ogromny problem dla osób z uczuleniami, kierowców i pasażerów cierpiących na problemy z układem oddechowym, astmatyków i małych dzieci. Regularna dezynfekcja klimatyzacji pozwala uniknąć tych problemów i cieszyć się świeżym i bezpiecznym powietrzem we wnętrzu auta.

PERFECTCLIMA – szybkie czyszczenie klimatyzacji – WARSZAWA, BIAŁYSTOK

Specjaliści z warsztatów PERFECTCLIMA posiadają ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze układów klimatyzacyjnych. W zakresie naszych usług znajduje się między innymi:

pclima Profesjonalna dezynfekcja klimatyzacji samochodowej

pclima Szybkie odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

pclima Ozonowanie klimatyzacji i ozonowanie samochodu

pclima Wymiana filtrów pyłkowych

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej przeprowadzamy z użyciem wysokiej jakości preparatów i środków grzybobójczych. Najlepsze efekty można jednak uzyskać łącząc metody chemiczne z ozonowaniem. W tej unikalnej metodzie stosowany jest antyseptyczny gaz – tritlen, popularnie nazywany ozonem. Jest to substancja wykazująca silne działanie utleniające, które jest zabójcze dla zamieszkujących w klimatyzacji pleśni i mikroorganizmów. Wypełnienie klimatyzacji oraz wnętrza samochodu ozonem pozwala szybko i skutecznie pozbyć się niepożądanych zanieczyszczeń, kurzu oraz nieprzyjemnych zapachów. Czyszczenie klimatyzacji najlepiej dodatkowo połączyć z wymianą filtru kabinowego.

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi, profesjonalnemu zestawowi środków czyszczących i rzetelności fachowców PERFECTCLIMA obsługuje pojazdy każdej marki, zapewniając im szybkie i skuteczne czyszczenie klimatyzacji samochodowej. Cennik naszych usług znajduje się na stronie, a wszelkie pytania i niejasności możemy wyjaśnić w czasie wizyty w oddziale, telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług dezynfekcji klimatyzacji PERFECTCLIMA!