Warszawa 22 77 33 884| Białystok 85 74 74 371| Ełk 87 73 45 004

PERFECTCLIMA – SZYBKI SERWIS I NABIJANIE KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Warsztaty z logiem PERFECTCLIMA powstały z inicjatywy firmy Gołembiewscy sp. z.o.o. – przedsiębiorstwa, które od lat siedemdziesiątych dynamicznie rozwija się na polskim rynku oferując szeroki zakres usług posiadaczom pojazdów wszystkich marek.

Serwis i nabijanie klimatyzacji samochodowej to usługi, które cieszą się rosnącym powodzeniem – marka PERFECTCLIMA powstała w celu zapewnienia kierowcom i posiadaczom aut obsługi na najwyższym poziomie. W tym celu powstały już trzy profesjonalne warsztaty w Warszawie, Białymstoku i Ełku, gdzie ceniący sobie jakość i szybkość Klienci mogą skorzystać z usług najwyższej klasy specjalistów.

Co można zyskać korzystając PERFECTCLIMA?

pclimaW pełni profesjonalny serwis i napełnianie klimatyzacji! Cena w stosunku do jakości naszych usług jest niezwykle atrakcyjna, a doświadczony zespół fachowców stanowi gwarancję rzetelnego i uczciwego wykonania wszelkich prac.

pclimaSzybki odbiór samochodu! Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego osprzętu i urządzeń serwisowych każda usługa wykonywana jest szybko i sprawnie. Cenimy czas naszych Klientów i zapewniamy krótkie terminy wykonania usług.

pclimaDoskonała lokalizacja i kontakt! Odpowiadamy na każde pytanie związane z realizowanymi przez nas usługami i naprawami. Łatwy dojazd, możliwość kontaktu telefonicznego i elektronicznego pozwala szybko uzgodnić wszelkie szczegóły, wyjaśnić niejasności i oddać pojazd do serwisowania.

pclimaPełen wachlarz usług! Specjalistyczne warsztaty w Warszawie, Białymstoku i Ełku oferują pełen zakres obsługi klimatyzacji samochodowych, realizując napełnianie klimatyzacji, kontrolę szczelności, czyszczenie klimatyzacji oraz naprawy i montaż.

pclimaProfesjonalną i przyjazną atmosferę współpracy – dbałość o komfort i zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Oddając pojazd do jednego z naszych warsztatów można mieć pewność, że trafi w ręce fachowców gotowych pomóc i profesjonalnie doradzić w każdej kwestii związanej z obsługą klimatyzacji.

Ponad 30 lat doświadczenia to atut, którym pochwalić mogą się jedynie nieliczne firmy na rynku – PERFECTCLIMA łączy zdobytą widzę z nowoczesnym wyposażeniem i dbałością o każdy detal.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszych oddziałach!