Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
Warszawa 22 77 33 884| Białystok 85 74 74 371

PERFECTCLIMA – SZYBKI SERWIS I NABIJANIE KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Warsztaty z logiem PERFECTCLIMA powstały z inicjatywy firmy Gołembiewscy sp. z.o.o. – przedsiębiorstwa, które od lat siedemdziesiątych dynamicznie rozwija się na polskim rynku oferując szeroki zakres usług posiadaczom pojazdów wszystkich marek.

Serwis i nabijanie klimatyzacji samochodowej to usługi, które cieszą się rosnącym powodzeniem – marka PERFECTCLIMA powstała w celu zapewnienia kierowcom i posiadaczom aut obsługi na najwyższym poziomie. W tym celu powstały już trzy profesjonalne warsztaty w Warszawie i Białymstoku gdzie ceniący sobie jakość i szybkość Klienci mogą skorzystać z usług najwyższej klasy specjalistów.

Co można zyskać korzystając PERFECTCLIMA?

pclimaW pełni profesjonalny serwis i napełnianie klimatyzacji! Cena w stosunku do jakości naszych usług jest niezwykle atrakcyjna, a doświadczony zespół fachowców stanowi gwarancję rzetelnego i uczciwego wykonania wszelkich prac.

pclimaSzybki odbiór samochodu! Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego osprzętu i urządzeń serwisowych każda usługa wykonywana jest szybko i sprawnie. Cenimy czas naszych Klientów i zapewniamy krótkie terminy wykonania usług.

pclimaDoskonała lokalizacja i kontakt! Odpowiadamy na każde pytanie związane z realizowanymi przez nas usługami i naprawami. Łatwy dojazd, możliwość kontaktu telefonicznego i elektronicznego pozwala szybko uzgodnić wszelkie szczegóły, wyjaśnić niejasności i oddać pojazd do serwisowania.

pclimaPełen wachlarz usług! Specjalistyczne warsztaty w Warszawie i Białymstoku oferują pełen zakres obsługi klimatyzacji samochodowych, realizując napełnianie klimatyzacji, kontrolę szczelności, czyszczenie klimatyzacji oraz naprawy i montaż.

pclimaProfesjonalną i przyjazną atmosferę współpracy – dbałość o komfort i zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Oddając pojazd do jednego z naszych warsztatów można mieć pewność, że trafi w ręce fachowców gotowych pomóc i profesjonalnie doradzić w każdej kwestii związanej z obsługą klimatyzacji.

Ponad 30 lat doświadczenia to atut, którym pochwalić mogą się jedynie nieliczne firmy na rynku – PERFECTCLIMA łączy zdobytą widzę z nowoczesnym wyposażeniem i dbałością o każdy detal.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszych oddziałach!