Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM
Warszawa 22 77 33 884| Białystok 85 74 74 371

Warsztaty PERFECTCLIMA wykonują kompleksowe usługi związane z profesjonalną obsługą, serwisem i naprawami klimatyzacji samochodowych. Nasi pracownicy to najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży – oprócz fachowej wiedzy dysponują oni nowoczesnym sprzętem i urządzeniami do serwisowania instalacji klimatyzacyjnych w pojazdach wszystkich marek.

Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę do obsługi klimatyzacji wykorzystujących czynnik 1234yf i 134a, specjalistyczne narzędzia do wykonywania nadciśnieniowych i podciśnieniowych testów szczelności oraz bogatą kolekcję narzędzi oraz preparatów do profesjonalnego czyszczenia klimatyzacji.

Doświadczenie i zaawansowany park maszynowy pozwalają pracować nam sprawnie i efektywnie – zapewniamy szybki serwis klimatyzacji samochodowej, bardzo wysoką jakość usług i rzetelność. Marka PERFECTCLIMA to gwarancja zadowolenia najbardziej wymagających Klientów, dla których czas i wysoki standard obsługi są największym priorytetem.

W zakresie usług świadczonych przez odziały PERFECTCLIMA znajdują się:

pclima Szybki serwis klimatyzacji samochodowej z pojazdach każdej marki

pclima Napełnianie klimatyzacji samochodowej

pclima Dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

pclima Ozonowanie klimatyzacji

pclima Ozonowanie samochodu

pclima Wymianę filtra pyłkowego

pclima Kontrola szczelności klimatyzacji samochodowej

pclima Przegląd i weryfikacja nieszczelności klimatyzacji samochodowej

pclima Naprawa klimatyzacji

Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zakresu naszych usług odpowiemy osobiście, drogą telefoniczną lub e-mailem. Zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy naszych oddziałów:

PERFECTCLIMA

Szybki serwis i nabijanie

klimatyzacji samochodowej WARSZAWA

PERFECTCLIMA

Szybki serwis i nabijanie

klimatyzacji samochodowej BIAŁYSTOK

ul. św. Wincentego 92

03-291 Warszawa

tel. (22) 77 33 884

tel. (22) 675 11 08

ul. gen. Maczka 136

15-691 Białystok

tel. 85 74 74 372

PN-PT 8:00 – 18:00

SOB 8:00 – 14:00

PN-PT 7:00 – 19:00

SOB 8:00 – 14:00